4PL ÇÖZÜM HİZMETLERİ

Saray Lojistik uzman kadrosu ile 4PL hizmeti müşterilerine tedarik zinciri yönetimi ve danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır.

Saray Lojistik 4PL hizmeti ile sadece uygulama ve yürütme gibi operasyonel konuların dışında yeniden değerlendirme, dönüştürme gibi stratejik ve teknolojik destekli tedarik zinciri çözümleri üretmektedir.

Bu kapsamda hizmet verdiğimiz müşterilerimizin öncelikle var olan tüm lojistik altyapısını baştan sona analiz ediyor , olması gerektiği gibi tasarlıyor, kurguluyor , kuruyor ve yönetiyoruz.

Saray Lojistik 4PL hizmeti ile farklı servis sağlayıcıları ile çalışma yapma zorluğu yerine tek bir Lojistik firması üzerinden ve tek bir ara yüz üzerinden hizmet almalarını sağlamaktadır.

Lojistik ve depolama hizmetlerini daha da ileri taşıyarak müşterilerimizin, tüm tedarik zincirini sorunsuz ve sistematik bir şekilde yöneterek müşterilerinin memnuniyetine katkı ve müşterimizin operasyonel maliyetlerinde kar elde etmelerini sağlıyoruz.

Tüm KPI’ların kontrolü, doğru planlama,hızlı sevk,doğru operasyon ve sistemdeki stok seviyelerinin kontrolü ile müşterilerimizin satış,üretim ve bütçelerinde kayıp olmaması adına üzerimize düşen tüm görevleri yerine getiriyoruz. Bunun sonucunda müşterilerimiz araştırma geliştirme, ürün geliştirme, satış, pazarlama gibi temel aktivitelerine daha fazla kaynak aktarma fırsatını bularak firmalalrının gelişimi ve kar sağlaması adına daha hızlı aksiyon alabilmektedir.

Saray Lojistik müşterilerine, 4PL hizmeti ile rutin ve olmazsa olmaz Lojistik ve depolama işlemlerinin dışına çıkararak maliyetleri azaltmanın ötesinde, katma değer yaratmayı kendine hedeflemiştir.

Bunun için de 2019 yılında gerekli tüm Teknolojik altyapımızı yenileyerek daha ileri teknolojiler için yatırımlarını yapmaya devam etmektedir. Tüm bu yatırımlar sonucunda;

  • Lojistik teknolojilerinde sürekli yenileniyoruz.
  • Global kaynaklara erişebilme yeteneğine sahip olma yetkinliği ile müşterilerine en üst düzeyde hizmet vermekteyiz.
  • Tedarik zinciri strateji ve proseslerin yeniden kurgulanıp uygulanması, teknolojik altyapının müşteri teknolojik altyapısına entegrasyonu ve tüm lojistik iş süreçleri yönetimi alanlarında yetkin olma yolunda hızla kendimizi yeniliyoruz.