Lojistik Danışmanlık

Saray Lojistik alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile talep doğrultusunda müşterilerimizin mevcut lojistik operasyonlarını yerinde inceleyerek,tüm süreçlerin içinde bulunarak, ilgili analizleri yapıp Lojistik yönetiminden operasyonlarına kadar tüm süreçlerinin yeniden kurulmasına destek vermektedir.

Tüm analizleri yaparken Personel,Planlama,Operasyon,Satınalma vs tüm ilgili altyapısına kadar tüm departmanları ve aralarındaki ilişkileri inceliyoruz.

Öncelikle mevcut durum analizi oluşturarak müşterisi ile paylaşır ve kurguladığı, olması gereken en verimli çalışmayı sizlele paylaşıyoruz. Oluşturulan Proje sonucunda, müşterilerimizin yatırım planlarını ve büyüme hedeflerini göz önünde bulundurularak; iyileştirmeler, geliştirmeler ve değişiklikler ile ilgili uygulama aşamasına geçerek, Müşterilerimizin stratejileri doğrultusunda outsource süreçlerine hazırlık için planlama, maliyet çalışması ve takvimlendirme yaparak Lojistik ihtiyaç ve faaliyetlerini en verimli halde kullanmalarını sağlıyoruz.