Yurtiçi dağıtım ve Toplama

Saray Lojistik,Türkiye geneli 81 ilde oluşturduğumuz dağıtım ağı, uzman kadro, konusunda uzman tedarikçi ve partner firmalarımız , taşınan yüke göre teknik donanımlı özmal ve sözleşmeli araçlarımız ve teknolojik altyapı ile müşterilerimizin koli , palet ve her türlü parsiyel yüklerinin, istenilen varış noktalarına zamanında,güvenli,hasarsız ve teslim alındığı şekliyle dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Vermiş olduğumuz bu hizmeti sektörün en büyük handikapı olan iletişim ve bilgilendirme problemlerini Müşteri İlişkileri Merkezimizde müşterilerimize Kurumsal Müşteri yöneticisi görevlendirerek,teknolojik altyapımız ile birlikte bir üst seviyeye çıkarmaktayız.

Dökümantasyon,Dijital arşiv ve teknolojik altyapımızla, müşterilerimize ve müşterilerimizin müşterilerine bilgilendirme ve dokümanların anlık akışını sağlıyor, ücretsiz dijital arşiv veriyoruz.

Müşterilerimizin tüm süreçlerini ve KPI raporlamalarını,performans ölçümlerini MİM ekibimizle birlikte gerçekleştirerek bilgi teknolojileri ve dağıtım ağı altyapısını sürekli geliştiriyor müşterilerimize özel geliştirmelerle sürekli kendimizi yeniliyor geliştiriyoruz.

Yurtiçi Dağıtım ile Nerelere ve Neler Gönderebilirim ?
  • Tüm koli,Çuval,Palet vs parsiyel ve parça bazında yüklerinizin dağıtımını yapıyoruz.
  • ADR’li araçlarımız ve SRC5 li şoförlerimiz ile Yanıcı parsiyel yüklerinizin dağıtımını yapıyoruz.
  • Tüm Türkiye 81 il sevkiyatlarınızı tek elden biz konsolide ederek dağıtımını gerçekleştirip , raporluyoruz.
  • Şehiriçi araçlar ile gün içi teslimatları yükün miktarına ve cinsine bakmadan talep halinde uygun maliyetler ile gerçekleştiriyoruz.
  • Dedike Araç Dağıtım Operasyonları ile müşterilerimizin talep ettiği nitelik ve ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimize tahsis edilmiş özel araçlar ile sadece müşterimize özel dağıtım ve toplama organizasyonunu yapıyoruz.